Milline arvuti osta: Mac vs PC?

Uue arvuti või seadme ostuotsus tuleks teha lähtuvalt vajaduspõhisusest ja funktsionaalsusest, mitte esmaemotsioonist või pelgalt välimuse järgi. Igal arvutil on oma kasutusala, funktsioon ja koostekvaliteet. Lähtudes sellest lihtsast reeglist ja rahalistest võimalustest, leiab sobiva arvuti nii Mac-i kui ka PC arvutite hulgast.

Kas Mac arvutid vajavad hooldust?

Kõik arvutid ja operatsioonisüsteemid vajavad regulaarset hooldust, selles osas ei ole ka Mac arvutid erandid. Küll aga on on Mac arvutite riistvara ja koostekvaliteet üks parimatest turul pakutavatest.

Millal hooldada Mac arvutit?

Mõistlik on hooldada Mac-i operatsioonisüsteemi, rakendustarkvara ja turvaseaded 1 kord iga nelja kuu möödumisel, et tagada seadme probleemivaba toimimine ja pikaealisus. Pikalt hooldamata ja uuendamata Mac arvutile on soovitatav teostada 1 kord aastas tarkvara täishooldus, mis muudab arvuti kiiremaks ja tekitab kõvakettale lisamahtu.

Omame kõrget kvalifikatsiooni ka Mac arvutite hooldamisel ja oskame üllatada paigaldatava macOS rakendustarkvara võimaluste ja mugavusfunktsioonide lisamisega, mis on tuttavad Windows platvormilt.